Öveçler Petek Temizleme Servisi

Öveçler Kimyasal ilaçla Kombi Petek Temizliği

Kalorifer sisteminde ısı kaybı olmaması için her yıl kombi petek temizliği yaptırmanız gerekir. Düzgün ısınmayan petekler doğalgaz faturanızın artmasına sebep olacak ve kombi derecesini yükseltmeniz durumunda bile peteklerinizden istenilen sıcaklığı alamadığınız için evinizi ısıtamayacaksınız. Kombi petek sisteminde ısı verimi iyi olabilmesi için en az iki yılda bir kombi petek bakımı yapılması gerekir. Kaloriferler peteklerinin üstü sıcak, alt tarafları soğuk olacağı için istenilen sıcaklık sağlanamaz. Kombiden ısınan suyun peteklerde soğumaması için petek temizliği yapılması gerekmektedir.
öveçler petek temizleme

Öveçler Kalorifer Petek Temizliği

Peteklerin temizlenmesi, Temizlik işlemi sanıldığı gibi petekler sökülerek yapılan bir uygulama değildir. Öveçler petek temizleme servisimizden gelen ekipler sadece banyonuzu kullanırlar. Petek temizleme makinesi, banyonuzda havlupandan bağlanır. Kombinin ve Bütün peteklerin giriş vanaları kapatılır. Sadece temizliği yapılacak olan peteğin giriş ve çıkış vanası açık bırakılır. Petek temizleme makinesi çalıştırılarak temizlik işlemine başlanır. Petek temizleme cihazı su ve kimyasal yardımı ile peteklere basınçlı suyu gönderip petek içindeki bulunan bütün tortuları parçalayarak temizler. Bu işlem sırayla bütün peteklere uygulanır. Petek temizliği hakkında detaylı bilgi almak için Öveçler petek temizleme servisimizi arayabilirsiniz.
şimdi ara

Kombi Petekleri Isınmıyor Ne Yapmalıyım

Isınmayan doğalgaz peteği için ilk yapılması gereken vanalarını kontrol etmeniz. Vanalar saat yönünün tersine açılır. Eğer kapalıysa açarsanız petek ısınır. Kombi su basıncı kontrol edilir. Basınç belli bir seviyenin altına düşerse kombi arıza durumuna geçer ve sistemi ısıtmaz. Petekleriniz hala ısınmıyorsa kalorifer burularında ve petek iç duvarlarında oluşan paslanmadan kaynaklı suyun geçiş kanallarında daralma, kombi filtresin de tıkanma oluşmuştur. Bu durum sizlerin müdahale edebileceği bir durum değildir. Öveçler petek temizleme firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda en kısa sürede Öveçler de petek temizliği yapan ustamız bulunduğunuz yere gelip kimyasal la petek temizliği işlemine başlayacak ve oluşan bu sorunu ortadan kaldıracaktır.

Öveçler Doğalgaz Kombi Petek Temizleme

Öveçler Doğalgaz Petek temizliği ne kadar zamanda yapılır. Temizliğin yapılma süresi minimum 1 saat kadar sürmektedir. Petek temizleme işlemi peteklerin kirlilik durumuna göre uzayabilir. Öveçler Petek temizleme firması olarak kullandığımız cihaz ve kimyasal profesyonel olarak kullanılan makine ve kimyasallardır.

Peteklerin Altı Neden Isınmaz

Kalorifer peteklerinden sadece bir tanesinin altı ısınmıyorsa, peteklerde hava olabilir. Bu durumda, peteğin havası alınmalıdır. Havası alındıktan sonra da peteğin yarısı ısınmıyorsa, petek içinde tortulaşma sonucu su döngüsü kısmen gerçekleşmiyordur. Bu durumda peteğin temizlenmesi gerekir. Kombiye yakın olan petek ısınıyor ama uzaktaki peteklerin alt kısmı ısınmıyorsa, Reglaj ayarı yapılmalıdır. Bu ayarlama sorununuzu çözecektir. Kombi filtresinin tıkanması sonucu da peteklerde sıkıntı yaşanabilir. Kombi filtresi temizlenmesi gerekir.
öveçler kombi petek temizleme

Kombi Petek Temizleme Faydaları Nelerdir

Öveçler Petek Kombi Temizliği, Mülkünüzü daha verimli bir şekilde ısıtmaya yardımcı olur, yakıt maliyetini düşürür. Borularda ve radyatörlerde tıkanmaları temizlenir. Radyatörlerde ve dahili ısıtma elemanlarında korozyonu önlemeye yardımcı olur. Petekler de oluşan soğuk noktaları yok eder. Isıtma sisteminizin yaşlandıkça ürettiği gürültüyü azaltır. Kombinizin ömrünü uzatır.
Yeni bir kombi taktırıyorsanız, radyatör veya petekleri değiştiriyorsanız, herhangi bir pas, tortu kalıntısının yeni malzemeyi tıkamaması için önce kombi petek temizliği yaptırmanızı öneririz.

şimdi ara

Öveçler Petek Temizleme Fiyatları

Öveçler petek temizleme servisimiz petek temizliği, kombi bakımı konusunda petek temizleme ücretlerini her geçen sene piyasa şartlarına göre ve daire ya da işyerinin büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir. Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, Teknolojik makine, araç -gereç ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor. Öveçler de petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olan Ayda Tesisat müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan önce Öveçler kombi petek temizleme servisimizle görüşebilir, kafanıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Petek Temizliği Öveçler Servisimiz, kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. Öveçler  petek temizleme fiyatları ve Petek Temizleme uygulaması hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Öveçler Petek Temizliği Yapan Usta

Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme


şimdi ara

Öveçler Petek Temizleme Firması

Öveçler radyatör petek temizleme, Öveçler tesisat yıkama, Öveçler kombi petek temizliği, petek yıkama, Öveçler kaskat sistemi petek temizleme fiyatları, Öveçler tesisat temizliği, petek temizleme videoları, baymak kombi petek temizleme servisi, demir döküm petek temizleme servisi, eca kombi petek temizleme servisi, buderus petek temizleme servisi, vailland petek temizleme servisi, alarko petek temizleme servisi, viessman petek temizleme servisi, Öveçler merkezi sistem kazan temizliği, petek temizliği, radyatör temizleme, petek temizleme fiyatı ücreti, Öveçler ilaçlı petek temizleme, Öveçler kimyasal ile petek temizliği, Öveçler Petek Temizleme Servisi,

ANKARA PETEK TEMİZLEME

Öveçler Petek Temizleme Servisi
Bizi Arayın
Whatsapp