İncek Kombi Petek Temizleme

İncek Kimyasallı İlaçlı Petek Temizliği

Kullanmakta olduğunuz peteklerin alt veya üst kısımlarında ısınmayan bölgeler varsa, musluklardan az yada hiç su gelmiyorsa, siyah yada koyu kahverengi pis su geliyorsa, kombiniz normale göre sesli çalışıyor veya sıcak suyunuz düzensiz olarak geliyorsa, petekler ısınmıyor veya yerden ısıtma sistemlerinde bölgesel ısınma problemleri yaşanıyorsa petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir. Temizliğin yapılma süresi minimum 1 saat kadar sürede temizlenir ve bu zamanlama kirlilik durumuna göre uzayabilir. Ankara Petek temizleme firması olarak kullandığımız cihaz ve kimyasal profesyonel olarak kullanılan makine ve kimyasallardır. Kombi petek sisteminde ısı kaybı olmaması için her yıl kombi petek temizliği yaptırmanız gerekir. Düzgün ısınmayan kombi ve petekler doğalgaz faturanızın artmasına sebep olacak ve kombi derecesini yükseltmeniz durumunda bile peteklerinizden istenilen sıcaklığı alamadığınız için evinizi ısıtamayacaksınız. Kombi petek sisteminde ısı verimi iyi olabilmesi için en az iki yılda bir kombi petek bakımı yapılması gerekir. Kaloriferlerin üstü sıcak alt tarafları soğuk olacağı için istenilen sıcaklık sağlanamaz. Kombiden ısınan suyun peteklerde kaybolmaması için petek temizliği yapılması gerekmektedir.
Gölbaşı incek petek temizleme

Tıkalı petek nasıl temizlenir

Isınmayan kalorifer peteği için ilk yapılması gereken vanalarını kontrol etmeniz. Vanalar saat yönünün tersine açılır. Eğer kapalıysa açarsanız petek ısınır. Kombi su basıncı kontrol edilir. Basınç belli bir seviyenin altına düşerse kombi arıza durumuna geçer. Petekleriniz hala ısınmıyorsa kalorifer burularında ve petek iç duvarlarında oluşan paslanmadan kaynaklı suyun geçiş kanallarında daralma, kombi filtresin de tıkanma oluşmuştur. Bu durum sizlerin müdahale edebileceği bir durum değildir. İncek petek temizleme firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda en kısa sürede İncek​ de petek temizliği yapan ustamız bulunduğunuz yere gelip kimyasal la petek temizliği işlemine başlayacak ve sisteminizde oluşan ısıkaybunu ortadan kaldıracaktır.
şimdi ara

Peteklerin Altı Neden Az Isınır

Kombinizin derecesini yükselttiğiniz halde peteğin yarısı ısınmıyorsa, petek içinde tortulaşma sonucu su döngüsü kısmen gerçekleşmiyordur. Bu durumda peteğin temizlenmesi gerekir. Kombiye yakın olan petek ısınıyor ama uzaktaki peteklerin alt kısmı ısınmıyorsa, Reglaj ayarı yapılmalıdır. Bu ayarlama sorununuzu çözecektir. Kombi filtresinin tıkanması sonucu da peteklerde ısıtma kaybı yaşanabilir. Kombi filtresi temizlenmesi gerekir.

Petek temizliği faydaları

  • Peteklerinizin daha iyi ısınmasına yardımcı olur,
  • Borularda ve radyatörlerde tıkanmaları önler
  • Kombi yanma odalarında ve petek içlerinde oluşumunu önler
  • Peteklerde ısınma problemlerini yok eder
  • Kombiniz gürültüsüz çalışır
  • Kombinizin ömrünü uzatır

Petek temizleme %30 yakıt tasarrufu %40 ısı artışı sağlamaktadır. Petek temizliği zorunlu ve faydalı bir uygulamadır.
incek petek temizliği

İncek Petek Temizleme Fiyatları

İncek petek temizleme servisimiz petek temizliği, kombi bakımı konusunda petek temizleme ücretlerini her geçen sene piyasa şartlarına göre ve daire ya da işyerinin büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir. Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, Teknolojik makine, araç -gereç ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor. İncek de petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olan Ayda Tesisat müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan önce İncek kombi petek temizleme servisimizle görüşebilir, kafanıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Petek Temizliği İncek Servisimiz, kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. İncek petek temizleme fiyatları ve Petek Temizleme uygulaması hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
şimdi ara

İncek Petek Temizliği Yapan Usta

Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme

İncek Petek Temizleme Firması

İncek radyatör petek temizleme, İncek tesisat yıkama, İncek kombi petek temizliği, petek yıkama, İncek kaskat sistemi petek temizleme fiyatları, İncek tesisat temizliği, petek temizleme videoları, baymak kombi petek temizleme servisi, demir döküm petek temizleme servisi, eca kombi petek temizleme servisi, buderus petek temizleme servisi, vailland petek temizleme servisi, alarko petek temizleme servisi, viessman petek temizleme servisi, İncek merkezi sistem kazan, petek, radyatör temizleme, petek temizleme fiyatı ücreti, İncek ilaçlı petek temizleme, kimyasallı petek temizleme, İncek Petek Temizleme Servisi,

ANKARA PETEK TEMİZLEME

İncek Kombi Petek Temizleme
Bizi Arayın
Whatsapp