Yenimahalle Petek Temizleme

Petek Temizleme Yenimahalle

Mersin Makine ve kimyasal ile petek temizliği, kombiden sonraki kalorifer tesisatı petek temizleme kimyasalı ile makine eşliğinde temizlenmesidir.
Çoğunlukla peteklerde sıcaklık tam olarak iletilmediğinde, peteklerin havası alınarak bu sorunun ortadan kalkacağı fikri yaygındır. Peteklerin havasını alarak peteklerden verim almak mümkün değildir. Bunun sebebi tesisatın kapalı devre çalışması ve bu esna içerisinde Daimi dolaşımda olan suyun, korozyon oluşumu, tortu, kireç, pas oluşumu, kullanıma bağlı olarak da çamur balçıklar oluşturmaktadır. Kirli su, tesisat içerisinde olduğu müddet zarfında, kapalı devrede hat içerisi çamur halindedir. Vakit ilerledikçe kapalı devrede oluşan çamurlu, boru ve petek içerisinde  pas katmanı oluşturmaktadır. Kalorifer tesisatı petek temizliği bu durumların ortadan kalkması için yapılması şart olan elzem uygulamadır.

şimdi ara

Yenimahalle Petek Temizleme Servisi

Kombinizi yüksek derecelerde çalıştırmanıza rağmen her kış çok yüksek doğalgaz faturaları ödüyorsanız, kombi ve peteğiniz için bakım ve temizlik vakti gelmiştir.
Günümüzde artık her yerde kalorifer ve kombi kullanımı mevcuttur. Kullanılan bu sistemlerde bazı dikkat edilmesi gereken işlemler bulunmaktadır. Öncelikle ısınma sorunlarıyla karşılaşmamak için petek temizlikleri belirli aralıklarla yapılmalıdır. Petek temizliği ve bakım süresi dolmadan
 yenimahalle petektemizliği servisimizi arayarak detaylı bilğiyi alabilirsiniz.
tıkalı filtre ve pis su

 

Kalorifer petek temizliği zorunlu bir uygulamadır. İşlem yapılmış peteklerde %30 doğalgaz tasarrufu %40 ısı artışı sağlanmaktadır

Doğalgaz Petek Temizleme

Evde petek temizliği ne kadar zaman alır?
Temizliğin yapılma süresi minimum 1 saat kadar zaman süre gelir ve bu zamanlama kirlilik durumuna göre uzayabilir. Ankara Petek temizleme firması olarak kullandığımız cihaz ve kimyasal profesyonel olarak kullanılan makine ve kimyasallardır.

şimdi ara

Petek Temizliği Ne Zaman Yapılır?

Kimyasal lı petek temizliği yapılması iki yılda gerçekleşir. Temizlenmeyen peteklerde ısınma sorunu başlar altı ısınmayan az ısınan petekler sorunları nedeniyle genel olarak kimyasallı petek temizliği yapılmaktadır. Temizlenmeyen peteklerde sistem içerisinde bulunan pisliğin zemine çökmesi ve burada sertleşmesine sebep olmaktadır. Bu durum peteklerin alt kısmının ısınmamasına az ısınmasına kombinin verdiği sıcaklığın peteklere yansımamasına peteklerin eşit olarak ısınmamasına sebep olmaktadır.

kimyasallı petek radyatör temizleme

YeniMahalle Merkezi Sistem kalorifer petek temizleme

Sistemde yoğun halde dolaşan tortular, suyun spiral çizerek dönen su ısı iletim kat sayısını ve pompa verimini düşürür. Dolayısıyla yakıt harcamasını da artırır. Örneğin bir radyatörden alınan kalori 700 iken 500 kaloriye düşerek, bunun sonucunda kombi daha çok çalışıp gaz tüketimini artıracaktır. Bu sebepten dolayı partikül oluşumunu engellemek için petek temizliği yapılmalıdır. Kimyasallı Petek Temizliği Ankara servisi olarak kullandığımız kimyasalın en önemli özelliği; kalorifer suyu içerisinde dolaşan pas parçalarını mikro düzeye indirip, birleşmesini engellemesidir.

Temizlik detayı
Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme

şimdi ara

Petek Temizleme Hizmetleri

Yenimahalle radyatör petek temizleme, yenimahalle radyatör temizliği, yenimahalle kombi petek temizleme, yenimahalle tesisat yıkama, yenimahalle kombi petek temizliği, yenimahalle petek temizleme, Yenimahalle petek temizleme yıkama, yenimahalle evde petek temizleme, Yenimahalle petek temizleme fiyatları, yenimahalle petek temizleme kimyasalı, Yenimahalle petek temizleme ilacı, yenimahalle petek temizleme yorumları, Yenimahalle petek temizleme tavsiye, yenimahalle radyatör temizleme, Yenimahalle tesisat temizliği, yenimahalle petek temizleme videoları,

Servis bölgelerimiz

Turgut Özal Mahallesi petek temizleme, Kardelen Mahallesi petek temizleme, Kentkoop Mahallesi petek temizleme, Demetevler Mahallesi petek temizleme, Yeni Batı Mahallesi petek temizleme, Ata Mahallesi petek temizleme, Serhat Mahallesi petek temizleme, Uğur Mumcu Mahallesi petek temizleme, Demetgül Mahallesi petek temizleme, İlkyerleşim Mahallesi petek temizleme, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi petek temizleme, İnönü Mahallesi petek temizleme, Çiğdemtepe Mahallesi petek temizleme, Yeşilevler Mahallesi petek temizleme, Pamuklar Mahallesi petek temizleme, Ergazi Mahallesi petek temizleme, Ergenekon Mahallesi petek temizleme, allesi petek temizleme, Beştepe Mahallesi petek temizleme, Özevler Mahallesi petek temizleme, Batı Sitesi Mahallesi petek temizleme, Karşıyaka Mahallesi petek temizleme, Varlık Mahallesi petek temizleme,

Yenimahalle Petek Temizleme